Poznaj nas

O nas

Jesteśmy firmą ze świeżym spojrzeniem na świat. Projektujemy, wykonujemy oraz pielęgnujemy ogrody i tereny zielone zgodnie
z potrzebami naszych klientów. Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo kompleksową usługę.

W ofercie mogą Państwo znaleźć projekty ogrodów i terenów zielonych. Wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne, analizy krajobrazowe, prowadzimy również nadzory inwestorskie. Nasze nietuzinkowe pomysły znajdują odzwierciedlenie w zielonych aranżacjach przestrzeni
mikro 
i makro-skalowych.

Nasza firma świadczy usługi budowy ogrodów, obejmujące pełen zakres wykonania: brukarstwo, stolarstwo, oświetlenie ogrodu, systemy nawadniania
i inne prace związane z terenami zielonymi. Zajmujemy się również montażem małej architektury, fontann oraz biżuterii ogrodowej.

Po zakończeniu budowy oferujemy pielęgnację zielonych przestrzeni publicznych oraz ogrodów prywatnych. Świadczymy różne formy pielęgnacji – klasyczną oraz ekologiczną, którą wykonujemy maszynami akumulatorowymi wraz z zastosowaniem wyłącznie naturalnych nawozów oraz ekologicznych środków ochrony roślin.

ZESPÓŁ

Michalina

Michalina Kot

kierownik działu kadr / HR
Kontrola jakości roślin w szczególności testowanie kocimiętki
paula_7-scaled

Paula

mgr. inż. Architekt Krajobrazu
Inspektor Nadzoru Terenów Zielonych oraz Certyfikowany Inspektor Drzew
W wolnych chwilach krajobraz ogląda w siodle.

tel: 888 778 118
e-mail: paula@apogrody.pl
arek_3-scaled

Arek

mgr. inż
Transport i logistyka
Kierownik do spraw niemożliwych

tel: 721 688 788
e-mail: arek@apogrody.pl
wojtek_1-scaled

Wojtek

Ogrodnik, Polanica Zdrój i okolice
tel: 737 878 881
e-mail: wojtek@apogrody.pl
ola_3-scaled

Ola

Ogrodnik, Polanica Zdrój i okolice
tel: 737 878 882
e-mail: ola@apogrody.pl
marcin_3-scaled

Marcin

Ogrodnik, Bystrzyca Kłodzka i okolice
tel: 737 878 883
e-mail: marcin@apogrody.pl
marzena

Marzena

Ogrodnik, Bystrzyca Kłodzka i okolice
tel: 737 878 884
e-mail: marzena.apogrody@gmail.com
emil_3-scaled

Emil

Brukarz, obsługa maszyn
tel: 737 878 885
e-mail: emil@apogrody.pl
piotrek_1-scaled

Piotrek

Brukarz, obsługa maszyn
e-mail: piotrek@apogrody.pl
renata

Renata

Ogrodnik
Irek

Irek

Brukarz, kamieniarz
milosz

Miłosz

Ogrodnik
avatar-gab9f81af7_640

Kazik

Ogrodnik
avatar-gab9f81af7_640

Mirek

Ogrodnik
avatar-gab9f81af7_640

Józef

Brukarz
avatar-gab9f81af7_640

Piotrek

Brukarz
avatar-gab9f81af7_640

Andrzej

Brukarz
avatar-gab9f81af7_640

Piotrek

Ogrodnik

WSPÓŁPRACUJEMY

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Sprawdź oferowane przez nas usługi!